Honda Civic Klub

sekcja krakowska

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Tutaj możesz wpisać treść ogłoszenia.

  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Sprzedam honde Civic 1.4 Is czarna w skorach

#1 2010-10-19 17:21:39

tomcium

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2009-07-22
Posty: 1
Punktów :   

Sprzedam honde Civic 1.4 Is czarna w skorach

Witam posiadam do sprzedania ładna Hondke Civic z końca 99r w autku jest skórzana tapicerka podgrzewane dwa przednie fotele Klimatyzacja (sprawna) w tym roku nabijana i odgrzybiana. Autko w super stanie technicznym jak i mechanicznym zawieszenie sprawne nic nie puka i stuka silnik nigdy mnie nie zawiódł suchy bez wycieków wszystko działa jak należny. W hondzie został zmieniony olej wraz z filtrem jeździ na mobil1 10w40 (przejechane 4500), zrobiona zbieżność, wymieniony filtr kabinowy, akumulator przewody WN, świece, paski klimy, alternatora, rozrząd ma przejechane (12000 km ) opony w bardzo dobrym stanie. W aucie nie było palone środek czysty i zadbany Jeździ nim moja zona do pracy Ubezpieczenie i przegląd do 4.10.11 w Aucie kończy się katalizator ( brzęczy czasami ) ale da się jeździć. poza-tym wszystko w jak najlepszym porządku tylko wsiadać i jechać. Jestem jej drugim właścicielem i autko mnie nigdy nie zawiodło nawet przy minus 30 odpalała Dorzucam tez opony zimowe na spokojnie 2 sezony na felgach stalowych Autko do obejrzenia na Bielanach . W razie pytań proszę o kontakt 793-113-693 Sprzedaje ponieważ niedługo będzie za małe dla dwojga.Cena do negocjacji Dla forumowiczów cena 11500

http://allegro.pl/honda-civic-skora-kli … 86162.html

Offline

 
  • Index
  •  » Sprzedam
  •  » Sprzedam honde Civic 1.4 Is czarna w skorach
Honda Civic Power by Hektor

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
materace janpol kartki świąteczne Thailand